معرفی شرکت بیت دیفندر

شرکت بیت دیفندر در سال 2001 در کشور رومانی تاسیس گردید و در حال حاضر با بیش از 170 دفتر در سراسر جهان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نرم افزارهای حوزه امنیت سایبری و نوآوران این صنعت میباشد. بیت دیفندر همه روزه از ده ها میلیون کاربر خانگی و سازمانی در سراسر دنیا در برابر بدافزارها محافظت کرده و به آنها اطمینان خاطر می دهد که در محیطی امن به تبادل اطلاعات بپردازند.

سیر تکاملی آنتی ویروس بیت دیفندر :

با توجه به دستاوردهای بیش از دو دهه این کمپانی در حوزه شناسایی و مقابله با بد افزار، امنیت IoT، تجزیه و تحلیل بر مبنای رفتار شناسی و هوش مصنوعی این شرکت توانسته است خود رابه عنوان یکی از رهبران امنیت سایبری جهان و ارائه کننده راهکارهای امنیتی در پیشگیری، شناسایی و پاسخ به تهدیدات معرفی نماید.

مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاههای بیت دیفندر در هر دقیقه 400 تهدید امنیتی جدید را کشف و روزانه دریافت بیش از 30 میلیارد گزارش تهدید را از سنسورهای خود در سطح جهان تایید مینماید .

آمارهای منتشر شده توسط سایت های معتبری همچون AV-Test و AV-Comparatives در طول پنج سال گذشته، گواه این ادعا بوده که Bitdefender توانسته همواره در طول این سالها جایگاه ممتاز خود را در این رتبه بندی حفظ کند. این شرکت همچنین با عرضه محصول امنیتی GravityZone علاوه بر پوشش متمرکز تمامی سیستم عامل های موجود، عملا انقلابی در این عرصه پدید آورده و چالشی بزرگ را پیش روی سایر رقبای خود قرار داده است.