پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت یازدهمین سالگرد تاسیس شرکت مهندسی ابل رایان پویا

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی ابل رایان پویا، «امیر سالارآملی » رئیس هیئت مدیره و مدیریت عامل شرکت مهندسی ابل رایان پویا، یازدهمین سالگرد تاسیس این شرکت را به تمامی همکاران و مدیران شرکت تبریک گفت.

بسیت و هشتم آذر هر سال تداعی‌کننده تلاش جمعی همکاران برای تحقق به اهداف است که با استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود در جهت توسعه گام برداشتند. این نهال کوچک اکنون به درختی 11 ساله تبدیل شده و هر روز بالنده‌ تر و پربارتر در مسیر رشد و اعتلا قرار گرفته است.

امروز در حالی یازدهمین سالروز تأسیس”ابل رایان پویا” عزیزمان را پاس می داریم که این شرکت در یک سال اخیر به فضل الهی و به برکت همراهی و تلاش و همکاری بی وقفه مدیران و همکاران ارجمند و شبکه فروش پرتوان، گام‌های بلند و مؤثری در حل مشکلات و پیشبرد امور شرکت برداشته و به نتایج و دستاوردهای ارزشمندی رسیده است که از آن جمله می توان به دستیابی و احیای فروش و سهم از بازار شرکت اشاره نمود.

تمام اهتمام و تلاش هیات مدیره و تیم مدیریتی شرکت، ساماندهی امور، تقویت و تحکیم زیرساخت ها، بهبود عملکرد و برداشتن گام های بلندتر برای احیای نام شرکت و دستیابی به جایگاه واقعی است و بر این باوریم که تحقق این مهم جز با مشارکت، انسجام و همگرایی، همراهی و همدلی تک تک شما همکاران عزیز میسر نخواهد بود.

وی برخورداری شرکت ابل رایان پویا از نیروهای انسانی مستعد و توانمند را بزرگ‌ترین سرمایه این شرکت دانست و تاکید کرد: امیدوارم در راستای پیشبرد اهداف از پیش تعریف شده و دستیابی به چشم‌انداز پیش‌رو در حوزه خدمات و امنیت اطلاعات بتوانیم با اتحاد و همت تمامی همکاران، فصل جدیدی را برای این شرکت رقم بزنیم.