آنتی ویروس تحت شبکه بیت دیفندر
GravityZone Business Security

نسل بعدی آنتی ویروس سازمانی بیت دیفندر کسب و کار مقرون به صرفه پیشگیری هوشمند برای شرکت هایی که به دنبال تامین امنیت کسب و کار خود با بودجه هستند.

آنتی ویروس سازمانی بیت دیفندر نسخه گراویتی زون بیزینس

GravityZone Business Security یک بسته امنیت سایبری با منابع کارآمد است که برای همه شرکت‌های کوچک تا متوسط طراحی شده است که به دنبال تعادل کامل بین سهولت استفاده، عملکرد و هزینه‌ها هستند.

GravityZone Business Security خیلی بیشتر از یک نرم افزار آنتی ویروس تجاری است. در اینجا دلیل آن است:

1. محافظت کامل در برابر انواع بدافزارها را تضمین می کند: باج افزار، فیشینگ، حمله روز صفر، ویروس ها، نرم افزارهای جاسوسی و غیره.

2. از چندین تکنیک یادگیری ماشینی، تجزیه و تحلیل رفتاری و نظارت مستمر بر فرآیندهای در حال اجرا استفاده می کند تا با آخرین تهدیدات همگام شود.

3. همه چیز در یک پلتفرم واحد و با کاربری آسان برای همه دستگاه‌های شما در دسترس است: رایانه‌های رومیزی، لپ‌تاپ، سرورهای فیزیکی و مجازی، که به شما امکان می‌دهد بین یک ابر یا یک کنسول مدیریت میزبانی شده در محل یکی را انتخاب کنید.
کمتر ببینید

All-in-one, straightforward security
کنترل کامل عملیاتی

سیاست های امنیتی بسیار دقیق، حداکثر حفاظت را با حداقل تلاش تضمین می کند.

مدیریت کارآمد

تمام فعالیت های امنیتی از یک کنسول و یک عامل واحد مدیریت می شوند.

بهترین محافظت با بهترین عملکرد

به طور پیوسته رتبه اول را در تست‌های امنیتی مستقل دارد و امنیت قابل اعتمادی را برای سازمان‌ها در هر اندازه‌ای فراهم می‌کند.

قابلیت ها و مزایا

از رایانه های رومیزی، لپ تاپ ها و سرورها با امنیت لایه ای محافظت کنید تا بدافزار را شناسایی کنید و حداقل موارد مثبت کاذب را داشته باشید. یک پشته فناوری جامع برای کمک به شما در دستیابی به امنیت کامل تجاری در برابر انواع تهدیدها به کار می‌رود.

GravityZone Business Security مبتنی بر یک پلت فرم لایه لایه محافظ نقطه پایانی نسل بعدی با بهترین قابلیت های پیشگیری، شناسایی و مسدود کردن صنعت، با استفاده از تکنیک های ثابت شده یادگیری ماشین، تجزیه و تحلیل رفتاری و نظارت مستمر بر فرآیندهای در حال اجرا است.

مدل‌های یادگیری ماشین Bitdefender از ویژگی‌های ایستا و پویا استفاده می‌کنند که به طور مداوم بر روی میلیاردها نمونه فایل پاک و مخرب جمع‌آوری شده از صدها میلیون نقطه پایانی در سراسر جهان آموزش دیده‌اند.

پس از شناسایی یک تهدید، GravityZone Business Security فوراً آن را از طریق اقداماتی از جمله خاتمه فرآیند، قرنطینه، حذف و بازگرداندن تغییرات مخرب خنثی می کند.

باج افزار یک نگرانی عمیق برای سازمان ها در سراسر جهان است و بهترین محافظت در برابر حملات باج افزار مدرن، پیاده سازی یک معماری دفاعی در عمق است. با کاهش سطح حمله، همراه با کنترل های پیشگیری خودکار برای جلوگیری از بسیاری از حوادث امنیتی شروع کنید.

GravityZone Business Security یک ویژگی نوآورانه کاهش باج افزار را فراهم می کند که به طور خودکار فایل های محلی و شبکه شما را با استفاده از پشتیبان گیری ضد دستکاری بازیابی می کند.

این مبتنی بر مجموعه ای از کنترل های امنیتی پیشگیری با کیفیت بالا است که پوشش گسترده ای را ارائه می دهد و از تکنیک های مختلف برای شناسایی اهداف مخرب استفاده می کند. این باج افزار الگوهای جدید باج افزار را در حالت زمان اجرا به دقت شناسایی می کند و به شما آرامش می دهد که سیستم های شما پیشرفته ترین محافظت را دارند.

Bitdefender GravityZone Business Security دارای یک کنسول مدیریت یکپارچه، مرکز کنترل GravityZone است که یک نما را برای تمام اجزای مدیریت امنیتی ارائه می دهد.

رویدادهای امنیت سایبری به راحتی ردیابی، مدیریت و خودکار می شوند و نیاز به سرورهای اختصاصی، تعمیر و نگهداری اضافی یا تعداد بیشتری از کارکنان فناوری اطلاعات را از بین می برند.

با نصب از راه دور حفاظت روی همه رایانه های محافظت نشده از طریق یک روش ساده و جامع در زمان صرفه جویی کنید.

GravityZone Business Security می‌تواند در محل مستقر شود یا توسط Bitdefender در فضای ابری میزبانی شود.

مدیریت ریسک نقطه پایانی کارآمد

شناسایی، ارزیابی و اصلاح نقاط ضعف موثر در اجرای یک برنامه امنیت سایبری سالم و کاهش ریسک سازمانی بسیار مهم است.

زیرساخت مدیریت ریسک نقطه پایانی GravityZone Business Security با کشف و اولویت‌بندی سیستم‌عامل‌های مخاطره‌آمیز (OS) و دیگر پیکربندی‌های نادرست نرم‌افزار، قرار گرفتن در معرض را کاهش می‌دهد و سطح سطح نقطه پایانی را سخت‌تر می‌کند.

با Network Attack Defense سطح جدیدی از محافظت در برابر حملات آسیب پذیری شبکه را به دست آورید.

حفاظت را به مناطق جدید با امنیت مبتنی بر شبکه گسترش دهید که همه تهدیدات رایج و غیرمعمول را قبل از اجرای آنها مسدود می کند.

فناوری های امنیت تجاری GravityZone

 

یک معماری لایه تطبیقی که شامل کنترل‌های نقطه پایانی، پیشگیری، تشخیص، اصلاح و دید است.

مشخصات و نیازمندیها آنتی ویروس سازمانی بیت دیفندر

Windows 10 November 2021 Update (21H2) Windows 10 May 2021 Update (21H1) Windows 10 October 2020 Update (20H2), Windows 10 May 2020 Update (20H1), Windows 10 November 2019 Update (19H2), Windows 10 May 2019 Update (19H1), Windows 10 October 2018 Update (Redstone 5), Windows 10 April 2018 Update (Redstone 4), Windows 10 Fall Creators Update (Redstone 3), Windows 10 Creators Update (Redstone 2), Windows 10 Anniversary Update (Redstone 1), Windows 10 November Update (Threshold 2), Windows 10 (RTM, version 1507), Windows 8.1, Windows 8, Windows 7


Ubuntu 14.04 LTS or higher, Red Hat Enterprise Linux / CentOS 6.0 or higher, SUSE Linux Enterprise Server 11 SP4 or higher, OpenSUSE Leap 42.x, Fedora 25 or higher, Debian 8.0 or higher, Oracle Linux 6.3 or higher, Amazon Linux AMI 2016.09 or higher

macOS Monterey (12.x) macOS Big Sur (11.x), macOS Catalina (10.15), macOS Mojave (10.14), macOS High Sierra (10.13), macOS Sierra (10.12)

Windows 10 IoT Enterprise, Windows Embedded 8.1 Industry, Windows Embedded 8 Standard, Windows Embedded Standard 7, Windows Embedded Compact 7, Windows Embedded POSReady 7, Windows Embedded Enterprise 7

Windows Server 2022 Windows Server 2019 Core Windows Server 2019, Windows Server 2019 Core, Windows Server 2016, Windows Server 2016 Core, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Small Business Server (SBS) 2011, Windows Server 2008 R2

 

Check out the full list of requirements and prerequisites on our business support dedicated page

Minimum: 2.4 GHz single-core CPU Recommended: 1.86 GHz or faster Intel Xeon multi-core CPU
Memory: Minimum free RAM: 512 MB Recommended free RAM: 1 GB HDD space: 1.5 GB of free hard-disk space

GravityZone Control Center is delivered as a virtual appliance and is available in the following formats:
OVA (compatible with VMware vSphere, View)
XVA (compatible with Citrix XenServer, XenDesktop, VDI-in-a-Box)
VHD (compatible with Microsoft Hyper-V)
Support for other formats and virtualization platforms may be provided on request.

ایده آل برای کسب و کارهایی که به دنبال امنیت نقطه پایانی آسان برای مدیریت و مقرون به صرفه هستند، Business Security برای محافظت از سازمان های کوچک تا متوسط طراحی شده است که هر تعداد سرور فایل، رایانه های رومیزی، لپ تاپ ها و ماشین های فیزیکی یا مجازی را پوشش می دهد.

GravityZone Business Security مبتنی بر یک پلت فرم لایه لایه محافظ نقطه پایانی نسل بعدی با بهترین قابلیت های پیشگیری، شناسایی و مسدود کردن صنعت، با استفاده از تکنیک های ثابت شده یادگیری ماشین، تجزیه و تحلیل رفتاری و نظارت مستمر بر فرآیندهای در حال اجرا است.

مدل‌های یادگیری ماشین Bitdefender از ویژگی‌های ایستا و پویا استفاده می‌کنند که به طور مداوم بر روی میلیاردها نمونه فایل پاک و مخرب جمع‌آوری شده از صدها میلیون نقطه پایانی در سراسر جهان آموزش دیده‌اند.

پس از شناسایی یک تهدید، GravityZone Business Security فوراً آن را از طریق اقداماتی از جمله خاتمه فرآیند، قرنطینه، حذف و بازگرداندن تغییرات مخرب خنثی می کند.

Yes, with just a few clicks, you can get a FREE trial of GravityZone Business Security. To continue using the services, you must purchase a paid subscription plan before the trial period ends.

You can renew it online or through a partner, whatever suits you best. For more information click here.

GravityZone Business Security protects desktops and servers, physical or virtual. See specific system requirements below.

Configuring and installing the GravityZone Business Security solution is extremely simple no advanced IT security knowledge is needed. Download our quick start guide for detailed instructions for both cloud and on-premises installations.
Email Security to protect your business email users from all major email threats, across multiple email providers (Office365, Gmail, Exchange, and more) 
Patch Management to keep your Windows OS and applications up to date and protected. 
Full Disk Encryption to protect data residing on your endpoints.