سامانه مدیریت دسترسی ممتاز پم سنهاسگورا
Senhasegura PAM

Senhasegura به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا کنترل‌های دسترسی به اعتبار را با اعتبارنامه‌ها اجرا کنند و از زیرساخت فناوری اطلاعات در برابر نقض داده‌ها و نقض انطباق محافظت کنند. راه حل ما دارای امتیاز برتر (5.0) در Gartner Peer Insights برای 12 ماه گذشته و نرخ توصیه 100٪ است. SenhaSegura در زبان پرتغالی به معنای به معنی رمز عبور امن می باشد.

سامانه مدیریت دسترسی آرکون PAM Arcon

Senhasegura تنها راه حل PAM موجود در بازار برای مدیریت دسترسی ممتاز کامل است که کل چرخه حیات دسترسی ممتاز را پوشش می دهد: مدیریت هویت، مدیریت دسترسی ممتاز و ممیزی کلیه فعالیت های انجام شده در جلسه ممتاز.

روش PAM ما برای بهبود مستمر امنیت چرخه حیات دسترسی ممتاز استفاده می شود

AFTER
Audit

تمام جلسات روی سیستم را می توان به صورت ویدیویی و متنی ضبط کرد و اطمینان حاصل کرد که هر اقدامی در سیستم می تواند برای ممیزی بعدی ردیابی شود و به شما امکان می دهد تا به سرعت علت یک حادثه سایبری را پیدا کنید یا خواسته های حسابرسی را برآورده کنید.

DURING
Privileged Access Management

هنگام پیکربندی گروه‌های دسترسی، می‌توانید کاربران سرپرستی را که مجاز به دریافت رمز دسترسی فیزیکی هستند و گروهی از کاربرانی که می‌توانند از دسترسی راه دور ارائه‌شده توسط راه‌حل برای دسترسی به دستگاه یا سیستم مورد نظر استفاده کنند، تعریف کنید. این امر به Senhasegura اجازه می‌دهد تا به عنوان یکی از گران‌ترین راه‌حل‌ها در بازار PAM شناخته شود، که باعث پایبندی بیشتر به سیاست‌های امنیتی سازمان می‌شود.

BEFORE
Identity Management

ویژگی Scan Discovery برای نقشه برداری و شناسایی تمام دارایی های متصل به محیط و اعتبار مربوطه آنها، از جمله گواهی های دیجیتال استفاده می شود. Senhasegura امکان نقشه برداری و ادغام دستگاه ها (از جمله برنامه های کاربردی قدیمی)، اعتبارنامه ها، کانتینرها، کتاب های بازی، گواهی های دیجیتال و کلیدهای SSH را می دهد. گارتنر در گزارش‌های Critical Capabilities and Magic Quadrant برای PAM 2021، قابلیت‌های کشف اعتبار Senhasegura را «بهترین در کلاس» در نظر گرفت.

ویژگی های اصلی چیست؟

قابلیت‌های پلتفرم Senhasegura PAM سخت‌ترین الزامات امنیت سایبری را برآورده می‌کند و به هر سازمانی اجازه می‌دهد از قوانین، مقررات و خط‌مشی‌های مدیریت امنیت سایبری و در تمام مراحل پیش‌بینی‌شده در چرخه حیات دسترسی ممتاز پیروی کند.

گردش کار تایید:

موارد مشاهده جلسه از راه دور یا گذرواژه می‌توانند به جریان‌های تایید چندسطحی و اعتبارسنجی توجیهات ارائه شده توسط کاربر درخواست‌کننده احترام بگذارند و از طریق ایمیل یا پیامک هشدار داده می‌شوند.

مدیریت کلید SSH:

ذخیره سازی، چرخش و کنترل دسترسی ایمن برای محافظت از کلید SSH.

ویژگی های ضبط:

ضبط و ذخیره کلیه جلسات از راه دور از طریق پراکسی های شفاف انجام می شود.

تحلیل رفتار:

شناسایی و پاسخ به هرگونه تغییر در الگوهای رفتاری و پروفایل های دسترسی کاربران.

شناسه برنامه:

امکان حذف اعتبار درج شده در کدهای منبع، اسکریپت ها و فایل های پیکربندی.

تامین کاربر:

تهیه و لغو امتیاز دسترسی کاربر محلی در پلتفرم‌های ویندوز، لینوکس، یونیکس، پایگاه‌های داده و اکتیو دایرکتوری، بدون نیاز به نصب هیچ عاملی بر روی دستگاه مورد نظر.

مانیتورینگ جلسه از راه دور:

عملکرد Livestream به منطقه امنیت اطلاعات اجازه می دهد تا فعالیت های کاربر را نظارت کند و رویدادهای مشکوک را در زمان واقعی شناسایی کند، از جمله امکان توقف یا پایان دادن به جلسه کاربر به روشی ساده و سریع.

اتوماسیون وظایف ممتاز:

این امکان وجود دارد که فقط مجوزهای لازم برای هر کاربری را برای انجام فعالیت های حیاتی در محیط به شیوه ای امن اختصاص دهیم.

تجزیه و تحلیل تهدید:

نظارت بر محیط به منظور شناسایی و هشدار در زمان واقعی هرگونه اقدام مشکوک انجام شده با اعتبارنامه های ممتاز.

نمودار کار سنهاسگورا
جریان مدیریت دسترسی ممتاز:
درخواست نصب آزمایشی

چرخه عمر رمز عبور


مانند بسیاری از عناصر زیرساخت فناوری، رمزهای عبور یک چرخه حیاتی دارند: آنها برای دسترسی کاربران به فعالیت‌هایشان ایجاد می‌شوند و قبل از تغییر برای مدت زمان مشخصی دوام می‌آورند.

در این چرخه، کاربران ممکن است رمزهای عبور خود را فراموش کنند و در مواقعی که اغلب حیاتی هستند، دسترسی آنها را مسدود کنند. استقرار Senhasegura با تسهیل مدیریت اعتبار در سازمان و اجرای سیاست رمز عبور، هزینه ها و خطرات را کاهش می دهد.