آنتی ویروس سازمانی بیت دیفندر

آنتی ویروس سازمانی بیت دیفندر Bitdefender Antivirus سریعترین و امن ترین آنتی ویروس دنیا

آنتی ویروس سازمانی شرکتی بیت دیفندر
بیشتر بدانید:

لایه امنیتی آنتی ویروس سازمانی بیت دیفندر

GravityZone Email security
امنیت ایمیل

بخشی از حملات و تهدیدات سایبری امروز از طریق ایمیل رخ میدهد، در نتیجه ایجاد یک مکانیزم کنترلی و امنیت در سطح ایمیل ضروریست. ماژول Email Security یک راهکار جامع حفاظت ایمیل سازمانی است که با پیاده سازی مکانیزم امنیتی چندلایه ابری از سازمان در مقابل حملات سنتی و مدرن نوظهور حفاظت میکند. راهکار امنیتی فوق زمانی پیاده سازی میگردد که میل سرور داخلی نداریم و برای اینکه تبادل ایمیل در فضای ایمن صورت پذیرد ترافیک به سمت ابر بیت دیفندر هدایت شده و بعد از بررسی به دست کاربران میرسد.

Disk Encryption
رمز گزاری دیسک سخت

 این ماژول امنیتی با مکانیزمهای رمزگذاری ارائه شده توسط ماکروسافت ویندوز (BitLocker) و مکینتاش (FileVault, diskutil) از داده های موجود در هارد دیسک اندپوینت در مقابل تهدیدات احتمالی محافظت مینماید. مزیت بهره گیری از این مکانیزم رمزگذاری داخلی این است که نهایت انطباق با سیستم و عملکرد را ارائه می کند.

لازم به ذکر است که این ماژول به صورت Add-on قابل تهیه می باشد.

Patch Management
مدیریت وصله های امنیتی

یکی از تهدیدات سایبری که امروزه باعث بروز حملات و رخداد های امنیتی میشود و کاربران و شبکه ما را در مواجه با انواع بد افزارها آسیب پذیر می نماید ، عدم بروزرسانی ایستگاههای کاری و سرورها است . Patch Management گراویتی زون بیت دیفندر این دغدغه را برای مدیران امنیت و شبکه سازمان برطرف کرده و سیستم عامل و نرم افزارهای موجود در سازمان را به روز نگه میدارد.

Process Inspector/ Advanced Threat Control
بازرس فرآیند / کنترل پیشرفته تهدید

همانگونه که از نام این ماژول مشخص است، وظیفه آن نظارت بر تمامی پردازش های در حال اجرای سیستم عامل بوده و در صورتی تشخیص پردازشی به عنوان پردازش مخرب، اجرای آن را پایان میدهد.

 

Network Attack Defense
دفاع در برابر حمله شبکه

تمرکز این ماژول امنیتی بر روی تکنیک های خاصی از حملات تحت شبکه ای است که منجر به گرفتن دسترسی از کلاینت ها میشود. حملاتی همچون : Brute force، network exploit، سرقت رمزعبور، Botها، تروجان ها و …

Exploit Defense
دفاع در برابر اکسپلویت ها

Anti-Exploit پیشرفته گراویتی زون بیت دیفندر، یک فناوری پیشگیرانه دفاعی سایبری است که توان شناسایی در لحظه exploitهای شناخته شده و ناشناس را دارا بوده و با کمک یادگیری ماشین توانایی لایه حفاظتی در مقابل حملاتی مانند Zero-day مبتنی بر Exploit و حملات file-less درون مموری برقرار میکند.

Device Control
مدیریت دستگاه های ورودی

با توجه به اینکه یکی از نقاط آسیب پذیر در هر سیستم درگاه های تبادل اطلاعات می باشد، برای اجتناب از ورود آلودگی و همچنین نشت اطلاعات سازمان، باید مکانیزمی برای کنترل و محافظت از این نقطه آسیب پذیر در نظر گرفته شود.

گراویتی زون بیت دیفندر با کمک این ماژول از طریق اعمال پالیسی های امنیتی بر روی درگاههای تبادل اطلاعات مانند انواع ذخیره سازهای داخلی و خارجی، بلوتوث ، درایوهای نوری، ایمیج فایلها، کارت شبکه وایرلس و کابلی و … کنترل و محدویت های لازم را ایجاد می نماید.

Application Control
مدیریت برنامه های کاربردی

با این ویژگی گراویتی زون بیت دیفندر شرایطی را فراهم میکند که ادمین شبکه بتواند بر روی نصب و اجرای برنامه های کاربردی سمت کاربر نظارت کند و اعمال محدودیت داشته باشد. این ویژگی به دو صورت متناسب با نسخه محصول قابل پیاده سازی می باشد.

  • Application Blacklisting
  • Application Whitelisting

Web-Threat Protection
Web-Threat Protection

بیت دیفندر با کمک مجموعه ای از قابلیت های امنیتی سیستم کاربران را از ابعاد مختلف اسکن کرده تا بتواند در مقابل تهدیدات احتمالی  از کاربران محافظت نماید یکی از این قابلیتها WTP است که با اسکن و نظارت برترافیک تحت وب مواردی همچون محتوای مخرب، URL های آلوده، صفحات و وب سایتهای untrusted و Phishing و Fraud را کنترل مینماید

Signature & Cloud Lookup
امضای بدافزارها مبتنی بر ابر

لایه حفاظتی اول، مکانیزم سنتی مطابقت محتوای اسکن شده با پایگاه دانش امنیتی موجود در آنتی ویروس است که در اصطلاح رایج به آن Signature-Based اطلاق میگردد و اما لایه حفاظتی دوم، مکانیزم B-Have است که با کمک موتور قدرتمند رفتار شناسی موجود در خود بدافزارها و فایل های مشکوک را بر اساس ویژگی های رفتاری که از خود بروز میدهند شناسایی و از اجرای آنها به هر نحوی جلوگیری میکند.

انواع فرآیند پایش ایستگاههای کاری در گراویتی زون بیت دیفندر :

  • Local Scan
  • Hybrid Scan (Local & Public Cloud)
  • Central Scan (Security Virtual Appliance)

Endpoint Risk Analytics
تحلیل ریسک امنیت در نقطه پایانی

قبل از آنکه برای برقراری امنیت سایبری در سازمان از تجهیزات و تکنولوژی های پیشرفته گران قیمت دفاعی استفاده کنیم، نیاز است ابتدا در راستای شناسایی و آنالیز ریسک های موجود در دارایی های سازمان گام برداریم. در هر محصول سخت افزاری یا نرم افزاری استفاده از تنظیمات پیش فرض یا تنظیمات اشتباه و نا ایمن یکی دیگر از نقاط آسیب پذیر و پر ریسک دارایی های سازمان است. این ماژول امنیتی این امکان را فراهم میکند که با اسکن و آنالیز ایستگاههای کاری و دارایی های سازمان، ریسک های این حوزه را استخراج و  کمک میکند در راستای برطرف کردن و ایمن سازی آنها قدم برداریم

Firewall
دیواره آتش دوطرفه

ماژول امنیتی فایروال وظیفه مشخص را بر عهده دارد به این صورت که ارتباطات تحت شبکه را بر اساس آدرس IP و شماره پورت با پروفایل های موجود در خود چک کرده و در صورتی که درخواست برقراری ارتباط به عنوان درخواست مخربی شناسایی شود، از برقراری ارتباط جلوگیری میشود.

این چیزی است که ما هستیم – تحت نشان گرگ اژدها

ما نماد والای هوشمندی، قدرت و اراده ایم. ما دارای ذکاوت گرگ، انعطاف پذیری اژدها، هوشیاری قراولان و زوال ناپذیری بدن مار هستیم. ما ترکیبی منحصر به فرد از نمادهایی هستیم که علیه اهریمن می جنگند.

شرکت بیت دیفندر توانسته با عرضه آنتی ویروسی سریع، چابک و کارآمد به سرعت در صدر رتبه بندی های جهانی قرار گیرد و طیف وسیعی از مشتریان در سراسر دنیا محصولات سازمانی و خانگی آن را انتخاب کنند.

این شرکت همچنین با عرضه محصول امنیتی گراویتی زون( GZ ) علاوه بر پوشش متمرکز تمامی سیستم عامل های موجود، عملا انقلابی در این عرصه پدید آورده و چالشی بزرگ را پیش روی سایر رقبای خود قرار داده است.