لایسنس آنلاین و آفلاین اتوماتیک فورتیگیت

فایروال فورتیگیت راه حلی مطمئن برای محافظت از اطلاعات حیاتی سازمان

لطفا از فرم زیر جهت استعلام قیمت لایسنس  آنلاین یا  لایسنس آفلاین اتوماتیک فایروال فورتیگیت استفاده نمایید.

لایسنس آفلاین فایروال فورتی گیت

امکان فعال‌سازی فیچرهای antispam، webfiltering، IPS، IDS، OS و Antivirus در تجهیزاتی که از لایسنس آنلاین برخوردارند، فراهم است این در حالی است که برای دو فیچر webfiltering و antispam هیچ پد آپدیتی در لایسنس آفلاین موجود نیست و استفاده از این دو ویژگی بسیار با اهمیت، در دستگاه‌های فاقد لایسنس آنلاین، امکان‌پذیر نیست.

در ضمن برای استفاده از آپدیت های آفلاین، در OS ورژن ۶ به پایین، آپدیت ها از طریق محیط گرافیکی GUI به سادگی امکان پذیر است ولی برای آپدیت فیچرهای فورتی گارد در OS ورژن های ۶ به بالا، می بایست از دسترسی های ftp و tftp به صورت command line استفاده شود.

در حالت آفلاین، پچ های آپدیت به صورت فایل در اختیار مشتری قرار گرفته می شود. کاربر می تواند با وارد کردن این فایل ها به صورت دستی، آپدیت مورد نظر خود را انجام دهد.

لایسنس های آفلاین فورتیگیت به صورت آپدیت دستی و آپدیت اتوماتیک موجود می باشد.

لایسنس آفلاین فایروال فورتی گیت

جهت تهیه لایسنس آنلاین فایروال نسل جدید فورتیگیت و لایسنس آفلاین فورتیگیت با شرکت مهندسی ابل رایان پویا تماس حاصل نمایید. همچنین ما آمادگی ارایه لایسنس آفلاین از طریق بروز رسانی خودکار فایروال فورتی گیت را داریم. در لایسنس با قابلیت به روز رسانی خودکار فایروال فورتیگیت دیگر نگرانی از بابت به روزرسانی دستگاه خود نداشته باشید.

Enterprise Protection
Unified Threat Protection
Advanced Threat Protection
FortiGuard IPS Service
*
*
*
FortiGuard Anti-Malware Protection (AMP) — Antivirus, Mobile Malware, Botnet, CDR, Virus Outbreak Protection and FortiSandbox Cloud Service
*
*
*
FortiGuard Web Security — URL and web content, Video and Secure DNS Filtering
*
*
FortiGuard Anti-Spam
*
*
FortiGuard IoT Detection Service
*

پارت نامبر لایسنس آنلاین فورتیگیت

برای تهیه لایسنس فایروال  فورتی گیت نیاز به شناخت سخت افزار و ماژول مورد نظر برای فعال سازی می باشد. انواع لایسنسهای فورتیگیت به همراه ماژول آن در اینجا معرفی شده است. پارت نامبر لایسنس فورتیگیت از فرمول زیر استخراج می شود.
FC_10_HardwereCode_LicenseCode_02_Months License Code:
 • Enterprise                                             =  980
 • Advanced Threat Protection             =  928
 • Unified (UTM) Protection 24*7       =  950
Months:
 • 1 years      = 12
 • 2 years      = 24
 • 3 years      = 36
 •  به عنوان مثال لایسنس نامبر  FC-10-0500E-900-02-12 برای دستگاه 500E بوده و لایسنس یکساله با مشخصاتUTM میباشد.
 1. Enterprise Protection : 811 (IPS, Advanced Malware Protection, Application Control, URL, DNS & Video Filtering, Antispam, Security Rating, IoT Detection, Industrial Security, FortiConverter Svc, and FortiCare Premium)
 2. Advanced Threat Protection : 928 :Advanced Threat Protection (IPS, Advanced Malware Protection Service, Application Control, and FortiCare Premium Contract)
 3. FortiGate Cloud Management : 131 : FortiGate Cloud Management, Analysis and Log Retention
 4. Unified Threat Protection (UTP) : 950 (IPS, Advanced Malware Protection, Application Control, URL, DNS & Video Filtering, Antispam Service, and FortiCare Premium)
مقالات مرتبط با فایروال