سامانه DLP
جلوگیری از نشت اطلاعات سکیور تاور

راهکار جلوگیری از نشت اطلاعات زکوریون یک راهکار مقرون به صرفه، ساده و جامع است. این محصول سریعاً با زیرساخت سازمانی یکپارچه می‌شود

 جلوگیری از نشت داده سکیور تاور( securetowerDLP )

به عنوان یک مدیر از تمامی اتفاقاتی که در شرکت شما می افتد با خبر هستید؟ آیا میدانید کارکنان شما وقت خود را صرف چه کارهایی می کنند؟ آیا میدانید کدام کارمند بیشترین بهره وری و کدام کارمند کمترین بهره وری را دارند؟  آیا می دانید داده های حساس و محرمانه شما به دست چه افرادی می رسد؟ افراد سازمان شما با رقبا در ارتباط هستند یا خیر؟ آیا میخواهید به منظور افزایش امنیت و کاهش هزینه های سازمانی تجهیزات متصل به کامپیوترهای سازمان را کنترل نمایید؟ همه این پرسش ها را می توانید با نصب سیستم نظارتی و جلوگیری از سرقت اطلاعات سکیور تاور پاسخ دهید

سکیور تاور یک راهکار جلوگیری از نشت اطلاعات و نظارت بر عملکرد کارکنان بسیار قوی و دقیق می باشد. با استفاده از این ابزار از جزییات رفتار کارکنان در سازمان مطلع شوید و از رفتارهای مخرب آنها جلوگیری به عمل آورید.

تنوع در روشهای جلوگیری از سرقت اطلاعات و همچنین ارایه گزارش های کامل و متنوع از عملکرد کارکنان در سازمان شامل میزان و زمان استفاده از هریک از اپلیکیشن ها، سایت های بازدید شده، ایمیل های رد و بدل شده، چت ها و گفتگوهای انجام شده و …

با سکیور تاور می توانید به طور دقیق از مسیرهای ورود و خروج اطلاعات در سازمان آگاهی یافته و از سرقت اطلاعات جلوگیری نمایید.

DLP سکیور تاور محصول نرم افزاری از کمپانی Falcongaze است که وظیفه آن جلوگیری از نشت اطلاعات و نظارت بر عملکرد کاربران میباشد که به راحتی در شبکه سازمان قرار گرفته و فعالیت های کارمندان در شبکه ردیابی می کند ، یک آرشیو یکپارچه از تمام ارتباطات سازمان تهیه می کند، روی هرگونه نشت اطلاعات از طرق مختلف کنترل کامل دارد و میزان بهره وری کارمندان از منابع سازمان (آنالیز میزان استفاده کاربر از نرم افزارهای مختلف) را ارزیابی می ک

نمایه سازی ایستگاه کاری
برای اطمینان از بررسی وجود یا عدم وجود اسناد محرمانه در ایستگاه کاری، SecureTower با جستجوی سریع در تمام رایانه‌های موجود در شبکه محلی، که شامل حالت دستی است، ارائه می‌شود. جستجو با نام و ویژگی فایل امکان پذیر است.
کنترل فعالیت در شبکه‌های اجتماعی
کارمندان به غیر از Messenger ها برای انجام کسب و کار خود به طور پیوسته از برنامه‌های اجتماعی مانند Vkontakte، Facebook، Odnoklassniki و غیره استفاده می‌کنند. سیستم DLP ارتباطات کارمندان را در وبلاگ‌ها، چت‌های آنلاین، انجمن‌ها و غیره کنترل می‌کند.
کنترل فعالیت‌های تحت وب
SecureTower اجازه می دهد تا یک تصویر کامل از فعالیت وب کارمندان در طول روز کاری ایجاد کنید. سیستم DLP به دریافت اطلاعات در مورد وب سایت ها، بازدید کارمندان، زمان صرف شده در این وب سایت ها یا هرگونه پیام ارسال شده کمک می کند.
کنترل پیام رسان ها
SecureTower کنترل تمام پیام‌های محبوب‌ترین سرورهای صندوق پستی را طبق پروتکل‌های POP3، SMTP و IMAP و همچنین ضبط و قفل کردن پیام‌ها با استفاده از پروتکل MAPI فراهم می‌کند. سیستم انطباق با سیاست‌های امنیتی پیام‌های ارسال شده از طریق Microsoft Exchange Server، Lotus Notes، Postfix، Sendmai و غیره را بررسی می‌کند. Mail.ru یا Yandex.Mail.
تشخیص تعاملات کارمندان
سکیور تاور با استفاده از گراف های تحلیلی پیشرفته تماس های داخلی و خارج از سازمان کاربران را با شرکت های رقیب رد گیری میکند. این ابزار امکان تشخیص رهبران غیر رسمی و کارمندانی که بالقوه امکان نشت اطلاعت از طرف ایشان میباشد را فراهم میکند.
کنترل کارمندان
یکی از معیارها ی انتخاب نرم افزار جلوگیری از نشت داده ها قابلیت کنترل کارمندان است. نرم‌افزار سکیور تاور می‌تواند مدیریت زمانی مناسبی بر روی زمان‌های صرف شده توسط کارمندان در فعالیت‌های روزانه خود، داشته باشید. به عبارت بهتر شما با استفاده از قابلیتهای این نرم‌افزار می‌توانید دید کلی و جمع‌بندی مناسبی از کارکرد روزانه کاربران در سازمان، داشته باشید.
گزارشات
گزارش‌های کاملاً قابل تنظیم در مورد حوادث امنیتی و فعالیت‌های روزانه کارکنان در نرم افزار جلوگیری از نشت اطلاعات سکیور تاور فراهم شده است. شما می‌توانید گزارش خودکار برنامه‌ریزی شده را به ایمیل ارسال کنید.
کنترل داده ها در فضای‌ذخیره‌سازی‌ابری
کارکنان می‌توانند از ذخیره‌سازی ابر به‌عنوان بخشی از فرآیند کار استفاده کنند، که این اقدام تهدیدات امنیت را نیز به همراه دارد. سکیور تاور تمام فایل‌هایی را که توسط کاربر از اینترنت توسط مرورگر دانلود می‌شوند، ردیابی می‌کند. علاوه‌براین ذخیره‌سازی فایل بر روی برنامه‌های دسکتاپ برای خدمات ابر مانند Dropbox، OneDrive و Yandex.Drive نیز امکان‌پذیر و قابل کنترل می‌باشد.
کنترل رایانه کاربران
سکیور تاور این قابلیت را در اختیار شما قرار می‌دهد که از کپی شدن اطلاعات بر روی ابزار‌های جانبی مانند حافظه‌های فلش و غیره جلوگیری کنید. این نرم‌افزار با استفاده از اسکن‌های اتوماتیک خود به شناسایی اطلاعات در حال پرینت شدن و یا در حال کپی شدن بر روی USB، می‌پردازد، سپس یک پیغام خطای مناسب را برای مدیر شبکه ارسال و آن را در جریان اطلاعات در حال تبادل قرار می‌دهد تا در صورت نیاز اقدامات پیشگیری برای جلوگیری از نشت اطلاعات را انجام دهد. همچنین این نرم‌افزار می‌تواند قابلیت تشخیص قطع و وصل شدن سیستم‌های شبکه، اطلاعات در حال کپی و بازرسی‌های دسترسی را نیز در اختیار شما قرار دهد.
کنترل استفاده از نرم افزارهای کاربردی
سامانه DLP برنامه‌های کاربردی را که توسط کارمندان در طول روز کاری استفاده می‌شود، ردیابی می‌کند. براساس نتایج حاصل از این گزینه، می‌توانید بررسی کنید که چه تعداد برنامه‌های کاربردی توسط کارمندان بیشتر استفاده می‌شود و چه مدت زمان اختصاص به فعالیت‌های کاری داده شده است. علاوه بر این، سیستم می‌تواند برنامه‌های خاصی را که توسط مدیر تعیین شده است، قفل کند.
کنترل پست الکترونیکی