سامانه DLP
جلوگیری از نشت اطلاعات زکوریون

راهکار جلوگیری از نشت اطلاعات زکوریون یک راهکار مقرون به صرفه، ساده و جامع است. این محصول سریعاً با زیرساخت سازمانی یکپارچه می‌شود

 جلوگیری از نشت داده زکورین ( Zecurion DLP )

داده های شما بسیار مهم است و لذا بهترین محافظت را می‌طلبد. به همین دلیل است که باید سامانه جلوگیری از نشت داده زکوریون  را انتخاب کنید. زکوریون از سال ۲۰۱۴ در گارتنر Enterprise DLP Magic Quadrant رتبه بندی شده است.  زکوریون همچنین به عنوان ۷ فروشنده برتر DLC توسط IDC در سال ۲۰۱۸ معرفی شد و توسط Forrester در گزارش DLP Now Tech 2019 معرفی شد. Zecurion DLP یک راه حل مقرون به صرفه، کارآمد و جامع است. این محصول، به سرعت با زیرساخت های سازمانی یکپارچه می‌شود. و استقرار آن به طور متوسط چهار برابر سریعتر از سایر محصولات DLP انجام می‌پذیرد.

پس از استقرار، زکوریون همه وقایع، پرونده ها و اسناد را بایگانی کرده و رفتار کاربران را به منظور شناسایی فعال تهدیدها تجزیه و تحلیل می‌کند . Zecurion DLP همچنین باعث کاهش حجم کار تیم امنیتی شده و مدیریت روزانه را با گزارش های تعاملی، نمودارها و گرافهایی که ارزیابی لحظه ای از وضعیت محافظت از داده های شما ارائه می‌دهند، ساده می‌کند.

Zecurion DLP در حال حاضر در سراسر جهان در سازمان هایی با بیش از ۱۰۰۰۰۰ کاربر در حال استفاده است. از میان مشتریان زکوریون، به کمک شواهد جمع آوری شده برای دادخواست علیه خودی های مخرب، تاکنون بیش از ۴۰ دادخواست برنده شده است.

ضبط از طریق میکروفون و وب کم
می توانید با ضبط کردن از طریق میکروفن یا وب کم روى هر کامپیوتر و در هر لحظه،هر کامپیوتر یا لپ تاپ را به یک سامانه نظارتی تبدیل کنید.
اثرانگشت دیجیتالی
با جمع‌آوری تعدادی اسناد از نوع یا دسته مشخص و آماده‌سازی آنها به عنوان ورودی، یک اثرانگشت دیجیتالی ایجاد می‌کند که می‌تواند اسناد دقیق یا بخش‌هایی از آنها را تشخیص دهد.
تجزیه و تحلیل رفتار کاربران
این ماژول با استفاده از بیشتر از 10 شاخص پروفایل احساسی کاربر را پایش می کند. UEBA پارامترهای کارکنان فعلی را با میانگین ارزش آماری آنها مقایسه می کند. و اختلاف بین این دو را طبق نمودار گزارش می دهد.
ضبط اسکرین شات و صفحه کلید
تمامی توالی کلیدهاى فشرده شده روى صفحه کلید کاربران و گروه هاى مشخص را ضبط کنید و اسکرین شات هایى را نیز از هر کامپیوتر در بازه هاى تعریف شده ثبت نمایید
الگوهاى تصویرى
الگوهاى تصویرى براى تشخیص چیزهایى مثل امضا، تمبر، سربرگ یا اسنادى که داراى یک ساختار تعریف شده هستند مثل گذرنامه و یا گواهینامه رانندگى بسیار موثر هستند.
کنترل کارمندان
کنترل کامل کارمندان که به صورت ریموت در حال کار هستند. تمامی ساعات کاری آنها را زیر نظر میگیرد، و تمامی اقدامات آنها را ثبت می کند در نهایت یک گزارش کامل از کارایی و بهره روی هر شخص ارائه می دهد.
کنترل برنامه ها یا اپلیکیشن ها
با ایجاد یک فهرست سفید یا فهرست سیاه از برنامه ها براى کاربران یا گروه هاى مشخص، معین کنید که آنها مجاز به استفاده از چه برنامه هایى هستند.
کلیدواژگان و دیکشنرى
مدیران فناورى اطلاعات مى توانند براى هر موضوع یا دسته مورد نظر، یک دیکشنرى درست کنند؛ مثل اسناد مربوط به بهداشت و سلامت، مالى، جست وجوهاى شغلى و غیره و واژگانى که باید نشانه گذارى شوند را به آنها اضافه نمایند.
پشتیبانی از لینوکس
سامانه جلوگیری از نشت اطلاعات زکوریون علاوه بر ویندوز از سیستم عامل لینوکس و مک پشتیبانی میکند.