فورتی آنالایزر

فورتی آنالایزر، یک پلتفرم قدرتمند مدیریتی است که امکان گزارش دهی و تجزیه و تحلیل لاگ ها را فراهم می کند. با استفاده از قابلیت های Single-Pane Orchestration، Automation و Response به شناسایی تهدیدات و ارائه نظارتی کامل ، بر کل سطح حملات کمک فراوانی می نماید.

فورتی آنالایزر

امروزه استفاده از تجهیزات مختلف در شبکه ها بسیار رایج گردیده است و هدف از تهیه اکثر تجهیزات دریافت گزارشات و لاگ های کاربران، تجهیزات و… می باشد که بتوان به شناخت مخاطرات و ضعف های شبکه پرداخته و امکان بررسی و مدیریت یکپارچه را برای ما فراهم نماید. کمپانی فورتی نت Fortinet با توجه به گستردگی محصولاتی که دارد با معرفی راهکار استفاده از فورتی آنالایزر ابزار مهمی در اختیار کاربران قرار داده است که بتوانند گزارشات جامع و یکپارچه ای را از سایر محصولات خانواده فورتی نت را دریافت نماید.

مزایای کلیدی فورتی انالایزرFortiAnalyzer

جستجوی متمرکز و دریافت گزارشات متنوع :به سادگی میتوان گزارشات جامع را توسط فورتی آنالایزر دریافت نمود این گزارشات شامل ترافیک شبکه، شناسایی تهدیدات، شناسایی برنامه های کاربردی پر استفاده کاربران، گزارش دقیق از بازدید وب سایت های کاربران و..

-دریافت گزارشات بلادرنگ از فعالیت شبکه بدون تاخیر همانند خلاصه ای از برنامه ها، منابع، مقصد ها، وب سایت ها، تهدیدات امنیتی، تغییرات و رویدادهای سیستم.