آنتی ویروس بیت دیفندر بالاترین امتیاز شناسایی در ارزیابی MITRE ATT&CK را بدست آورد

نتایج گزارش سال ۲۰۲۱ MITRE Engenuity ATT&CK برای آنتی ویروس سازمانی بیت دیفندر بسیار موفقیت آمیز بود. محصولات امنیتی بیت دیفندر بالاترین نرخ شناسایی را با عنوان استاندارد طلایی در تست ها و شبیه‌سازی های MITRE به از آن خود کرده است.

ارزیابی MITRE ATT&CK بر روی ۲۹ رهبر در حوزه امنیت سایبری شامل، کسپرسکی، مایکروسافت، McAfee و محصولاتشان که قابلیت شناسایی تکنیک‌ها و تاکتیک‌های FIN7 و Carbanak که بخش‌های مالی، سازمان‌های مهمان‌پذیر را با استفاده از بدافزارها ی پیشرفته آلوده کردند، انجام شده است.

GravityZone بیت دیفندر با ۳۶۶ شناسایی تهدید سایبری از انواع مختلف (که با فاصله ۱۰ پله‌ای از دومین رتبه و تقریبا فاصله بیش ۵۰٪ از میانگین شناسایی نسبت به سایرین) افتخار بزرگی را کسب کرده‌است.

بیت‌ دیفندر همچنین در خروجی نتایج با استفاده از عملیات امنیتی موثر خود به کاهش سردرگمی تحلیل‌گران در ۹۶٪ از کل شناسایی‌ها کمک کرده‌است. در مقایسه با سایرین، که در مواجهه با چنین تهدیداتی اطلاعات محدودی را در اختیار قرار داده اند که نیاز به بررسی بیشتر توسط تیم‌های امنیتی را طلب می‌کند.

Bitdefender GravityZone از طریق دقت بالا و استثنایی، هشدارهای غنی از اطلاعات مفید و پشتیبانی از چند سیستم‌عامل، شامل شناسایی ۱۰۰٪‌حملات بر روی سیستم عامل لینوکس، یک بار دیگر ثابت کرد که این یک انتخاب هوشمندانه برای کمک به سازمان‌ها برای تقویت انعطاف‌پذیری سایبری است که با راه‌حلهایی با نرخ بالای شناسایی، ایجاد هشدارها و واکنش‌های مناسب را ارائه می‌دهد.

این دومین سال پیاپی است که بیت دیفندر در ارزیابی MITRE ATT&CK شرکت می‌کند، که بسیار مورد توجه تحلیل‌گران صنعت و سازمان‌هایی است که به دنبال یافتن یک راه موثر برای پاسخ به تهدیدات امنیت سایبری هستند.

نوشته های مرتبط