بعد از دریافت لایسنس، برای نصب آنتی ویروس بیت دیفندر ۲۰۲۰ نیاز است ابتدا یک اکانت بیت دیفندر سنترال بسازید. سپس وارد بخش My Subscription شده و با کلیک بر روی دگمه Activation Code لایسنس را ثبت نمایید.

توجه: اگر لایسنس شما چند کاربر است فرآیند زیر را برای هر سیستم تکرار نمایید و در نهایت بر روی نرم افزار با اکانت آنتی ویروس بیت دیفندر سنترال خود که قبلاً لایسنس را بر روی آن ثبت نموده اید، لاگین نمایید.

نصب آنتی ویروس بیت دیفندر نسخه خانگی از طریق بیت دیفندر سنترال

شما می توانید از طریق بیت دیفندر سنترال برای نصب آنتی ویروس بیت دیفندر  اقدام کنید. در پایان نصب، آنتی ویروس بیت دیفندر  فعال خواهد شد.

شما به دو طریق می توانید اقدام به دریافت محصول بیت دیفندر نمایید:
روش اول: مراجعه به بخش دانلود محصولات بیت دیفندر و دانلود فایل نصبی  و سپس فعال سازی از طریق اکانت سنترال.
روش دوم: دانلود از سایت بیت دیفندر سنترال که نصب را به صورت آنلاین انجام می دهد. برای دانلود محصول مورد نظر خود از بیت دیفندر سنترال به روش زیر عمل کنید:

 1. وارد Bitdefender Central شوید.
 2. پنل My Devices را انتخاب کنید.
 3. در پنجره My Devices بر روی INSTALL PROTECTION کلیک کنید.
 4. شما دو گزینه در پیش رو خواهید داشت:
  ● Protect this device
  با انتخاب این گزینه فایل نصب را دانلود خواهید نمود.
  ● On another device
  سیستم عامل ویندوز را انتخاب کرده و سپس با کلیک بر روی CONTINUE آدرس ایمیل مورد نظر خود را وارد کرده تا آدرس فایل نصبی را دریافت کنید.
 5. صبر کنید تا دانلود کامل شود. سپس فایل دانلود شده را اجرا نمایید. در نهایت شما پنجره دانلود را مشاهده خواهید نمود.
 6. شما می توانید زبان مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 7. بر روی INSTALL کلیک کنید تا فرآیند نصب آغاز گردد. صبر کنید تا نصب تکمیل گردد. در نهایت نتیجه آن به شما نمایش داده خواهد شد. اگر در فرآیند نصب بیت دیفندر بدافزاری را شناسایی کند ممکن است نیاز به Restart سیستم داشته باشد.
 8. گزینه START USING Bitdefender را انتخاب کنید. در قسمت Subscription جزئیاتی را در رابطه با لایسنس خود مشاهده خواهید نمود.
 9. بر روی FINISH کلیک کنید تا نصب بیت دیفندر ۲۰۲۰ پایان یابد.